empty.gif, 0 kB
sk.jpg, 11kBen.jpg, 11kBde.jpg, 10kB
SLUŽBY:

Elektrokozmetické prístroje

Na skvalitnenie a zefektívnenie práce v našom salóne používame nasledovné elektrokozmetické prístroje:


Kozmetický ultrazvuk

elektr1.jpg, 35 kBPatrí k najmodernejším prístrojom v kozmetike. Takmer nezistiteľný, ale predsa plný energie. Slúži na vpravovanie všetkých typov látok do hĺbky pokožky, ako aj na ošetrenie celulitídy. Ultrazvukom sa vykonáva mikromasáž na úrovni buniek. Ošetrenie je veľmi príjemné, nenáročné, s okamžite viditeľnými účinkami. Odporúča sa na každý typ pleti aj vo forme kúry.


Skin scrubber - ultrazvukový peeling

elektr2.jpg, 43 kB Je určený výlučne do kozmetických salónov. Je to veľmi efektívny a moderný spôsob bezbolestného a jednoduchého ošetrenia s okamžite viditeľnými výsledkami. Prístroj je vybavený špeciálnou ultrazvukovou sondou a vykonáva niekoľko činností:

Povrchový peeling, t.j. exfoliácia, ktorej cieľom je odstránenie odumretých buniek, zvyšného mazu, baktérií a toxínov z povrchu pokožky.

Hĺbkové čistenie - čím sa v značnej miere nahrádza nepríjemné a bolestivé ručné hĺbkové čistenie. Využíva sa dezinkrustačný efekt pomocou špeciálnej tekutiny. Čiastočne pôsobí aj na melanín, čiže pomáha pri pigmentových škvrnách.

Tonizácia - využíva sa mikromasážny efekt ultrazvukovej sondy, čo veľmi kladne pôsobí na vrásky. Zlepšuje sa mikrocirkulácia v tkanivách, okysličenie buniek a zlepšuje sa penetrácia kozmetických výrobkov.

Lifting - určený predovšetkým na suchú pokožku ako dôsledok nedostatočnej hydratácie. Miernym zvýšením intenzity možno dosiahnuť prekrvenie bledej unavenej pokožky.


Ozonizér

elektr3.jpg, 46 kB Ozonizér je prístroj, ktorý slúži na regeneráciu a liečebné pôsobenie na pleť. Pomocou vysokofrekvenčných striedavých výbojov dochádza ku kombinácii niekoľkých priaznivých účinkov na pokožku. Má dezinfekčné a antiseptické účinky, používa sa na stiahnutie rozšírených pórov aj po hĺbkovom čistení, na akné, pri unavenej a neprekrvenej pleti a pri vypadávaní vlasov. Môže sa využiť aj vo forme kúry.


Naparovač

elektr4.jpg, 24 kB Prístroj na naparovanie pokožky pred hĺbkovým čistením s UV svetlom na dezinfekciu pokožky


Kontraindikácie: Prístroje na báze ultrazvuku a ozonizér sa nesmú používať v tehotenstve, u osôb trpiacich srdcovo-cievnymi ochoreniami, u osôb používajúcich kardiostimulátor, ľudí trpiacich na epilepsiu a pri kožných ochoreniach.


» späť

Web Design: Adrian Rakovsky
Copyright © 2007 www.astrasalon.sk